UkashAl.web.tr

By | 10 Ocak 2013

Günümüz de teknolojinin gelişmesi ile alış veriş yapma alışkanlıkları ve yöntemleri de değişmektedir. Artık herkes kolay, rahat ve güvenli bir alış verişin peşinden koşmaktadır. Bunların başında internet üzerinden yapılan alış verişler gelmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen ve halen bir çok kişinin kullandığı kredi kartları ve paypal sistemini tamamen unutturacak yeni bir sistem olan ukash kartlar insanlar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Çoğu kişinin sıkça duyduğu ancak hakkında pek bilgileri olmadığından önemi tam kavranmamıştır.

Ukash sistemi tamamen insanların yararı doğrultusunda geliştirilmiş, rahatlık ve güvenlikleri düşünülmüş kolay alış veriş kartıdır. Kart denmesi ile somut bir kart akla gelmesin. Oldukça basit işleyen sistem de 10 euro dan başlayarak 250 euro ya kadar bakiye yüklenen bu kartta adınıza düzenlenmiş 19 haneli bir pin şifresi verilmektedir. Alış verişleriniz de bu şifre ile her türlü ödemeyi yapabilirsiniz. Ayrıca mesafe ne olursa olsun istediğiniz her ülkeye havale gerçekleştirebilirsiniz. Edindiğiniz şifreyi para göndereceğiniz kişiye vererek bu havaleyi gerçekleştirmiş olursunuz. Karşıdaki kişi ise bu şifre ile istediği her zaman ukash kartı bozdurup nakit parayı alabilir.

Oldukça güvenli bir şekilde tasarlanmış olması ilk tercih sebebi olmaktadır. Bildiğimiz kredi kartlarında olduğu gibi herhangi bir kişisel bilgi istememektedir. Böylece sanal ortamda kötü niyetli kişilerden korunmuş oluruz.

Ukash kart sadece alış veriş ile sınırlı değildir. İnternet üzerinden yapılan her türlü eğlence, sanal oyunlar, şans oyunları, iletişim için telefonunuza kontör yüklemeye kadar bir çok işlemi anında, oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  İnternet üzerinden bu tür alış verişlerin yapımı oldukça sıklaşmış durumdadır. Üstelik hiçbir tehlikesinin olmaması da alış verişi ayrı bir keyifli hale getirmiş durumdadır.

Bozdurulması da kullanımı gibi kolay olan bu kart bakiye sınırlaması olması nedeniyle alış verişlerde sürpriz masrafları önleyerek kullanıcılarını rahatlatmış durumdadır. Yalnızca bozdurulması sırasında küçük bir komisyon bedeli alınmaktadır. Bunun dışında kalan tüm bakiye istediğiniz bir hesabınıza oldukça hızlı ve kısa bir sürede yüklenmektedir. Siz de ukash sistemine geçerek bu avantajlardan yararlanın.

Resmi Satış Sitesi:www.ukashal.web.tr

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir