Ukash nedir

By | 4 Haziran 2013

Ukash, devamlı olarak olarak gelişen ve milyonlarca şahsın alım satım konusunda ki ihtiyaçlarını en huzur bir hale getiren İnterent dünyasında tediye aşamasında kullanılmak yerine üretilmiş bir mahsul ,bir sayısal kart sistemidir. İnternet üzerinden oynadığınız oyunda yada değişik bir platformda alım satım yapma gibi durumlarda, Ukash kartı kullanabilir, güvenli bir şekilde alışveriş
yapabilirsiniz.

İlk olarak İngiltere içinde üretilen ve burada kullanılmaya başlanan Ukash kartlar, kısaltarak süre içerisin de İnternet dünyasında hızlı bir biçimde yayılmış, bir çok kullanıcı aracılığıyla sevilmiştir. Kuşkusuz ,bir çok kişi; İnternet üzerinden sırf kişiye özel bilgilerini sunmamak yerine alışveriş yapmamakta idi geçmişte. Hâlbuki ki; Ukash kart, bütün bunları ortadan kaldırarak, hiç bir itibar kartı yada kişiye özel bilginizi vermeden, dilediğiniz alışveriş sitesinde tediye yapma imkânı sundu.

Sağlam, 19 haneli PIN kodundan oluşan Ukash; bir çok ülke içinde tercih edilmekte, milyonlarca değişik alım satım sitesinde tediye seçeneği olarak yer almaktadır. Türkiye içinde ise; sitemiz/firmamız aracılığı ile,Ukash kart sahibi olmanız, olası durumdadır.

Ukash Tasarruf Alanları?

Ukash kart, İnternet üstünde alım satım imkânı sunan hemen her türlü İnternet platformunda kullanılabilir. Bunun yanı düzen , kişiye özel olarak yer aldığınız platformlarda, ek olarak güzel ihtimam alma konusunda yapacağınız
ödemelerde, kullanılabilir. Kısacası; İnternet içinde tediye yapmanız gereken hemen her türlü platform içinde kullanılabilir.

Örneğin; bazen Skype üzerinden kontör almak istediğinizde, bazen sürekli olarak oynadığınız bir oyun amaçlı ,oyun aracılığıyla sunulan bir özelliği satın almak istediğinizde yada farklı ihtiyaçlarınızı gidermek amaçlı rastgele bir e-ticaret sitesinde tediye uygulamak istediğinizde, Ukash kartları tercih edebilirsiniz. Tasarruf alanı bir hayli çok olan ve devamlı olarak olarak artmaya devam eden bir genişliğe sahiptir Ukash. Bu sebeple ,İnternet’te yapacağınız her tediye işleminde kullanabilirsiniz.

Unutmayın; Ukash kartlar, tamamiyle sanal bir tediye seçeneği olarak üretilmiş 19 haneli güvenli bir PIN kodu niteliğindedir. Rastgele bir fiziksel kullanım yada öbür unsurlara göre özelliği bulunmamaktadır .

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir