Ukash Bozdurmak İstiyorum

By | 3 Ocak 2013

Ön ödemeli kart sistemleri arasında en başarılısı olarak bilinen ukash kartları bende uzun sürededir devamlı kullanıyorumDaha önceden kullanmış olduğumuz paysafe kartların artık kalkması ile birlikte sanırım her oyun sitesi ukash sistemine dönmüş gözüküyor.Ukash her geçen gün büyüor ve kullanıcılara daha cazip kılmak amacıyla bir çok web sitesi ukash kart kullanan kullanıcılara %20 oranında bonus vermektedirki bu gerçekten çok iyi bir değere iş değer olmaktadır.Almış olduğunuz 100 euro değerindenki bir ukash pin kodunu böyle sitelerde kullarak 130 euro değerinde bakiye açtırabiliyorsunuz.Benim bu kartlarda en çok hoşuma giden özellik almış olduğum ukash kartı anında 5 dk içinde bozabiliyor olmamdır.www.ukashbozdurmak.gen.tr sitesinden 5 dk içinde ukash bozdurma işlemi yapabiliyorsunuz.

Globalleşen dünyada, gelişen internet üzerinden alışverişlerde güvenliği sağlamak adına banka kartlarına ve kredi kartlarına alternatif olarak üretilmiş olan Ukash Kartın, öncelikli gayesi kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamaktır.

            Siber saldırılara en güvenilir ve pratik bir yöntem olan Ukash Kart 14 000 noktada geçerliliği olan bir ön ödemeli sanal karttır. İnternet alış verişlerinizde hiçbir bilgi vermeden sadece Ukash Kart kodu  ile  dilediğiniz alış verişi güvenle ve rahat bir şekilde yapabildiğiniz gibi başka bir sitede bulunan hesabınıza da dilediğiniz kadar para yatırabiliyorsunuz. Ukash Kart, İngiltere merkezli olan ve kontör karşılığı para yüklemeye olanak sağlayan ön ödemeli bir karttır. Ukash Kart, banka kartlarına ve kredi kartlarına alternatif olarak üretilmiş, öncelikli gayesi kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak ve kullanıcıların siber saldırılara maruz kalmadan internet üzerinden dilediği ürün ve hizmeti üst düzey güvenlik önlemleri eşliğinde almasına olanak sağlamak olan bir ön ödemeli karttır.

Her bütçeden kullanıcıya ulaşmak için istenilen tutarın alımına imkan tanınmasıyla birlikte, en düşük kart ücreti 5 Euro olarak belirlenmiş olan Ukash’da üst limit kullanıcılarının insiyatifine bırakılmıştır.

Ukash Latin Amerika’da varlığını desteklemektedir

Ukash, Küresel eMoney Ağı, daha fazla yerli ve uluslararası online ödeme kıtada web tüketiciler için gerçeğe dönüştürmek için kendi arayışında, Latin Amerika’da kendi ayak izi uzattı.

Kartı penetrasyonu genellikle düşük olup, uluslararası ödemeler genellikle sorunlu kanıtlamak nerelerde – lansman kıtanın en büyük iki ekonomisi içine dokunun isteyen Ukash mevcut uluslararası tüccar bir destek vermelidir.

Latin Amerika’da varlığını genişleterek, (Ukash başarıyla şimdi Uruguay faaliyet, Kolombiya, Meksika ve Bolivya) Ukash 2011 için başlıca önceliklerinden biri iletiyor – yani, hızla büyüyen bu bölgede e-ticaret büyüme yararlanmak için.

Arjantin’de, Ukash kuponları büyük kasaba ve Buenos Aires, Córdoba ve Mendoza gibi şehirlerde mağazalar mevcuttur.Tüm yerleşim yerleri Ukash web sitesinde listelenmiş olacaktır.Fişler 50 $, 100 $, 20 $ değerleri ABD Doları (USD) olarak düzenlenir ve bir fifl olarak teslim edilir ve sadece ticari sitelere katılımcı itfa. Müşteri Peso öder (ARS) ve tüm kuponları 12 ay için geçerlidir.

Brezilya’da, Ukash kuponları popüler yerel banka düzeni, Boleto Bancario kullanarak www.ukashlatinamerica.com şu anda mevcuttur. Tüketiciler 20, 50, 100 USD değerleri çevrimiçi ve sipariş Ukash kayıt olun. Daha sonra onların Ukash kuponları elde etmek için ülke çapında bir kaç bin konumlardan birinde nakit yerleşmek.

David Hunter, Ukash de İcra Kurulu Başkanı, şunları söyledi: “Biz hızla Latin Amerika’da varlığını inşa ve doğru yönde atılmış bir adımdır büyüyen portföyü bu önemli pazarlar ekliyoruz Ukash de orada aldı ve biz istekli olmuştur. . momentumu korumak Arjantin ve Brezilya bölgenin en hızlı büyüyen ülkelerle ikisidir ve Ukash sadelik ve küresel itiraz yararlanacak her iki ülkede bir müşteri tabanı oluşturmak için sabırsızlanıyoruz. ”

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir