Telefon Dinleme Sektörü

By | 6 Eylül 2012

Ülkemizde uzun zamandan beri bilinmeyen ve oldukça yoğun olan telefon yazılımları Yeni nesil telefonlar ile birlikte tam gaz deavm etmektedir.Özellikle Adroid telefonların yayılması ile birlikte insanların  cep telefonlarında bekletileri oldukça fazla artmaktadır.Günümüzde insanların en büyük sıkıntıları olan şupe duygusu ile mücade etmesine yatarayan telefon dinlmee yazılımları artık andorid işlemcili telefonlar ile çok yüksek performasnlara ulaşmaktadır.

Sadece hedef kişinin sesini dinlemekten çok fazlasını yapan casus telefon dinleme yazılımları ile birlikte yazılımın yüklendiği telefon etrafındaki bütün ses ve insan görüşmelerini telefonun arka tarafında 7/24 kayıt altına alabiliyor ve dinlemek istediğiniz kişinin bulunduğu ortamlarda kimle ne konuştuğunu anında öğrenebiliyorsunuz.Dha bir çok özelliği ile telefon dinleme yazılımları insanların dostunu düşmanı tanımasına kesin bir çözü bulmaktadır.

Bundan bir kaç yıl önce sadece devletlerin istibarak  ajanları tarafından kullanılan bu yazılımlar günümüzde ücrelendirilmiş şekilde firmalar tarafından satışa sunulmaktadır.Paket şekliden satılan casus telefon yazımları arasında ortam dinleme paketi,gelen giden msj kayıtları,yer tespiti,Bütün mail kayıtları gösterme gibi bir çok özellikle ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Casus telefon yazılımın yüklü olduğu telefon başka bir kişi ile konuştuğu veya gelen arama olduğu zaman dinleme yapan kişinin telefonuna gizli mesaj ile birlikte bildirim gelecektir.

Hedef kişinin telefonu dinlerken Adroid işlemcinin yüksek chip performansı sayesinde ne   ne bir cızırtı, ne de baska bir ses olur.

 Dinleme esnasında, telefonda ne bir cızırtı, ne de başka bir ses olur.  Ayrıca telefonda ısık yanması, zil çalması ya da titresim gibi dinlendiğini ele verecek bir isaretde bulunmuyor.

 

SİM KART DEĞİŞTİRİLSE BİLE DİNLENME DEVAM EDİYOR

Eskiden yazılımı yapılan casus yazılımların en büyük telefonda sim kart değiştirildiği an program ile server arasındaki bağlantı kopuyor ve telefona tekrar yazılım yüklenmesi gerekirken artık yeni telefon dinleme yazılımlarında bu sorun ortadan kalmış durumda  hedef kişi nerde olursa olsun ne zaman isterse istesin sim kartını değiştirse bile dinleme işlemine devam edebilirsiniz.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Yüklenir?

Sm yolu ile yüklenen bu yazılımlar hedef kişinin telefonuna kısa msj olarak internet üzerinden indirebileceği bir kısa msj ile birlikte gönderilmektedir.Örnek olarak bedava müzik indirme ile ilgili gelen kısa msj linki kişinin bir kere tıklaması yeterliki olucaktır.Kişi bu mesajı açıp içindeki web adresine tıkladığında cep telefonu GPRS üzerinden internete baglanıyor ve mp3 dosyasıyla birlikte özel olarak hazırlanan casus yazılımı telefonuna yüklüyor.

 

 Bilgisayar ile yükleme: Bilgisayar ile telefon arasında USB kablo veya bluetooth ile iletisim saglandıktan sonra casus yazılım 30-35sn gibi kısa bir sürede yükleniyor. Yazılım yüklendikten sonra telefon menüsünde kesinlikle görünmeden arka planda çalışmaya başlıyor. Telefonun, dolayısıyla kisinin bulunduğu ortamdaki sesleri dinliyor. Kisinin yaptıgı tüm görüsmeleri dinliyor. Kişiye gelen ve giden aramaları mesajla anında bildiriyor.Kişiye gelen ve giden mesajların bir kopyasını dinleyen telefona iletiyor. Sim kart değişikliği durumunda yeni telefon numarasını dinleyen kişiye anında mesajla bildiriyor.

Telefon dinleme yazılımları ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.telefondinleme.com ziyaret edebilirsiniz.

 

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir