MUHABBET BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER

By | 14 Haziran 2013

Muhabbet, “Karşılıklı Sevgi” demektir, Arabi “Hubb” kökünden gelir. Aşk, kuvvetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içinasıl, bir kalp taşıyan her kişi girer. onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî buna benzer … Sevenler ve sevilenler fakat sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

MUHABBET BÜYÜSÜ NERELERDE KULLANILIR ?
Muhabbet Büyüsü“, evli çiftler aralarında oluşan huzursuzluklarda, yepyeni tanışan adaklı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer aralarında ,gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, tolerans ve konsept sağlama amacını taşıyan son derece tesirli bir Vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her nasıl kadar Bağı ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve muhabbeti arttırıp, insanları birbirine sevdirip, ek olarak sevinçli bir hayata yönelttiği amaçlı dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

İkili kişi ilişkilerini, güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirdiği amaçlı en çok tercih edilen çalışmalardan biridir. Tespit Edilmiş bir zaman devamı eden ilişkilerde bazen yıpranmalar, uzaklaşmalar, sık ciddi boyuta varan tartışmalar, hatta aylarca süren küslükler yaşanabilir. Taraflardan herhangi birisi bu inadını kırmazsa birliktelik son bulma noktasına gelebilir. Kişiye spesiyal vefk’lerle yapılan bu iş ,yönların ısrarcı olduğu bu inadının kırılmasını, ilişkinin hafif yavaş ek olarak ısısı yüksek , ek olarak normal bir çözülme almasını ve aralarındaki mesafelerin kalkmasını sağlar.
MUHABBET BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Birbiri aralarında muhabbet ağı oluşturulacak kişilere ait bilgilerle uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Ek Olarak bir sonra hangi niyet amaçlı VEFK hazırlanacaksa vatandaşların ferdî özelliklerine gereğince en tesirli dua oluşturulur. Görevli ruhani hizmetliler “HADİMİ” atanır. Bu Şekilde hazırlık tamamlanmış olabilir .kaynak=>www.buyu.net

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir