İphone5 İçin Casus Yazılımlar

By | 9 Ekim 2012

Gelişen teknoloji ile birlikte bir süredir android işlemciler için satışta bulunan telefon dinleme programlarını internet siteleri üzerinden artık insanlar rahatlıkla alabiliyorlardı ve durum artık o kadar ilerlemiş bir durumdadır ki casus telefon yazılımının yüklenen telefonun hemen hemen %80 bütün fonksiyonel özelliklerini kullabiliyorsunuz.Bunlar arasında telefon dinleme çok basit bir özellik olarak kalırken Geçen İphone5  için çıkartılan casus yazılımda Telefon Rehberindeki kişileri görmekten tutunda,telefonda çekilen fotoğraf ve videolarıda izleme şansınız var artık!!

 

 

İphone 5 Telefon Dinleme Programı Özellikleri Arasında;

  • Hedef Kişinin telefonu yüklenen yazılım ile telefonda ne zaman görüşme olursa olsun size kısa mesaj takibi gelicektir.Bu anlık konuşma istediğiniz an canlı canlı dinleye bileceğiniz gibi aynı zamanda günün 24 saat  boyunca yapılan bütün görüşmelerin kayıtlarını dinleye bilirsiniz.
  • Gelen ve Giden Mesaj kayıtlarını takip edebilirsiniz
  • Gelen ve giden E-mail kayıtlarını takip edebilirsiniz.
  • Hedef kişinin İphone5 telefonu yüklenen yazılım ile cadde ve mahalle bilgisine kadar yer tespiti yapabilirsiniz..
  • Telefonun bulunduğu bütün ortamdaki ses kayıtlarını dinleye bilirsiniz.
  • Telefondaki rehber kayıtlarını görebilirsiniz
  • Telefondaki resim ve videoları görme imkanını görebilirsiniz
  • Sim kart değişse bile telefon dinleye bilirsiniz.

Bu yazıyı yazmadan önce bu yazılımları kimler neden ihtiyaç duyuyor diye düşündük ve hemen kısa bir araştırma yaptık;

1-Birbirini Tanımak İsteyen Çiftler

Hayatımız boyunca içimizi kemir ve yenmesi en zor duygu olan şüpe duygusu her halde insanlık tarihi başladığından beri insanların içini kemirmeye devam ediyordur.Evlilik öncesi çiftlerin bir birlerini tanımak ve gerçek anlamda karşısındaki kişinin düşüncelerini öğrenmek amacıyla kullanılan casus telefon yazılımları bu konuda kesin çözüm getirdiği acısıyla tatlısıyla kanıtlanmış bir gerçektir.

2-Aldatılma Kuşkusunda Olan Çiftler

Günümüz teknolojsi ile artık ilişkilerde aldatılma olayı çok profesyonel bir şekilde gizlenmektedir.Taki casus telefon yazılımların gelişmesi ve kullanımın yaygınlaşması ile birlikte,eper kocanızın sizi aldatığı ile ilgili en ufak bir kuşkunuz var ise bu tür yazılımlar ile evinizde sadece oturup kahvenizi içerek eşinizin kimle ne zaman ne kadar konuştuğunu kimler ile mesajlaştığını öğrenmeniz çok basit olucaktır.

3-Çocuk Takibi Yapmak İsteyen Ailler

Bize göre telefon dinleme yazılımlarının kullanılmasın en önemli sebep olan çocuk takibi ile özellikle Genç yaşlar çocuklarını okumak için uzak şehir veya ülkeler gönderen aileler hem çocuklarının genç yaşta yapıcak oldukları hataları ve kötü arkadaşlıkları önlemek Hemde Çocuklarına Ulaşamadıkları zamanlarda programın yer tespit özelliği ile anlık yerlerini bulabilmek için kullanmaktadırlar.

4-Şirket Sahipleri Personelin Tanımak İçin

Yıllarca emek verdiğiniz büyük fedakarlıklar ile ayakta tutmak için uğraştığınız şirketti çalışanlarınıza verdiğiniz telefonları iş için mi yoksa özel hayatları için mi kullandığını öğrenmenin? Şirketinizde gerçekten çalışkan ve  Gönül rahatlı ile müdür yapabileceğiniz personeli seçmek için kullabilceğiniz en doğru yol telefon dinleme programlarıdır.

İPHONE CASUS YAZILIM NASIL YÜKLENİR

 SMS yolu ile yükleme: Dinlenecek olan kisinin cep telefonuna bedava müzik veya resim indirebilecegi bir web adresinin bulundugu kısa mesaj gönderiliyor. Kisi bu mesajı açıp içindeki web adresine tıkladıgında cep telefonu GPRS üzerinden internete baglanıyor ve mp3 dosyasıyla birlikte özel olarak hazırlanan casus yazılımı telefonuna yüklüyor.

 Bilgisayar ile yükleme: Bilgisayar ile telefon arasında USB kablo veya bluetooth ile iletisim saglandıktan sonra casus yazılım 30-35sn gibi kısa bir sürede yükleniyor. Yazılım

yüklendikten sonra telefon menüsünde kesinlikle görünmeden arka planda çalısmaya baslıyor.

 Telefonun, dolayısıyla kisinin bulundugu ortamdaki sesleri dinliyor. Kisinin yaptıgı tüm görüsmeleri dinliyor.

 Kisiye gelen ve giden aramaları mesajla anında bildiriyor.

 Kisiye gelen ve giden mesajların bir kopyasını dinleyen telefona iletiyor.

 Sim kart degisikligi durumunda yeni telefon numarasını dinleyen kisiye anında mesajla bildiriyor.

 Kisinin telefonu ile birlikte gezdigi tüm yerleri mesajla bildiriyor.

Telefon hakkında daha fazla bilgi almak için www.casus.com.tr

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir