İphone 5 Telefon Dinleme Yazılımı

By | 4 Haziran 2013

iPhone platform ve telefon dinleme yazılımı, adından da anlaşıldığı buna benzer iPhone marka cep telefonları için geliştirilmiş, platform ve “telefon dinleme” yazılımıdır, telefon görüşmelerini ve telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri uzaktan kendisinin telefonunuzdan, birebir aktif olarak dinlemenizi sağlar.

Telefon dinleme yazılımı ile telefon görüşmelerini kolayca dileyebilir, platform dinleme özelliği ile telefonun bulunduğu ortamı gizlice dinleyebilirsiniz, sezleniş izleme özelliği ile gelen ve giden aramalardan anında haberiniz olur, gümüş kart izleme özelliği ile amaç telefona yepyeni bir hat takılsa dahi düzen çalışmaya devamı değer .
Ortam dinleme özelliği şu biçimde çalışmaktadır, sizin önceden tanımlamış olduğunuz numaradan platform dinleme yazılımı gebe amaç telefonu aradığınızda telefon otomatik olarak zil sesi çalmadan, ekran ışığı yanmadan bilinmeyen bir biçimde açılır ve o ortamda bulunan sesleri dinlemenizi sağlar.Telefoncasus sitesinden kredi kartı ile 12 ay taksim imkanı ile satın alabilirsiniz.

Karşı tarafın faturasına arama kaydınız yer almaz ve herhangi bir ücret yansımaz, kontörlü hatlarda ise amaç telefondan asla kontör düşmeyecektir.
Telefon dinleme özelliği şu biçimde çalışmaktadır, amaç telefona bir arama geldiğinde ya da bir arama yapıldığında yazılım size gizlice kısa mesaj gönderir. Mesajın içeriğinde aranılan ölçü ya da gelen aramaya ait ölçü ve hangi ölçü ile görüşmeye başlandığı bilgisi yer almaktadır. Sizde amaç telefonu önceden tanımlamış olduğunuz ölçü ile bilinmeyen bir biçimde arayarak çift taraflı yapılan görüşmeye aktif olarak dâhil olursunuz.

iPhone Platform Ve Telefon Dinleme Yazılının Desteklediği Modeller

iPhone 2G iPhone 3G iPhone 3GS iPhone 4G iPhone4GS iPhone 5

iPhone 4G ve 5 serisi telefon modelleri için yazılım sürümü 6.1.3’e kadar olan bütün sürümler desteklenmektedir.

Ödemenizi devretme eft ile yaptığınızda yazılımınız 2 iş saati içerisinde e-posta adresiniz üzerinden teslim edilir. Ödemenizi itibar kartı ile yaptığınızda ise, tediye onayınız beklenir, itibar kartı tediye onayı azami 24 saat sürebilir, ödemenizi devretme ya da eft şeklinde yaptığınızda herhangi bir bekleme süresi yoktur siparişiniz derhal el işi alınır.

Yazılım Türkçe tasarruf kılavuzu mevcuttur. Tasarruf kılavuzu yazılımı satın aldığınızda e-posta adresinize gönderilecektir. Ek Olarak öncelik olarak yazılımı satın saha müşterilerimiz sütun sitenin tasarruf kılavuzları bölümünden indirebilirler .

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir