Hazır Casus Telefonların Özellikleri

By | 4 Haziran 2013

Ortam Dinleme

Hedef telefonun bulunduğu ortamı dinlemek dahilin yanlızca tanımladığını numaradan amaç telefonu arıyorsunuz. Cihazda hiçbir şekilde donma, ışık yakma vb. birşeyler kesinlikle olmaz.

Telefonun Bulunduğu Ortamın Resmini Çekme

Telefonun bulunduğu ortamı yanlızca bir emir atarak resmini çeker ve panelinizden görebilirsiniz.

Telefon Dinleme

Hedef telefona sezleniş geldiğinde bunu size sms olarak bildirir. Sizde amaç telefonu arar ve 2 insan konuşurken 3. bi insan olarak aktif bir şekilde dinlersiniz.

Telefonda ki Resimleri ve Videoları Görebilme

Telefonda çekilen resimleri ve videoları panelinizden görebilirsiniz. Resim çekildikten 10 dk içerisinde resmi panelinide görebilirsiniz.

Facebook, Whtasupp,Im Messenger, Line yazışmalarını görebilme

Telefonda facebook,whatsupp,line ve im messenger buna benzer web yazışmalarını entelekt olarak panelinizden takip edebilirsiniz.

Gelen Giden Sms Takibi

Hedef telefona gelen ve amaç telefonun gönderdiği bir sms olduğununda çabucak size verilecek olan panele gelir. Paneldende mesajın kimden geldiğini ya da kime gittiğini saat ve tarihe varıncaya kadar görebilirsiniz.

Yer Tespiti (GPS)

Hedef telefonun bulunduğu yeri sizin belirliyeceğiniz zaman dahilinde (misal : 30 dk. arayla ya da 1 saat arayla) panelinize atar. Panelinizden de harita üstünde yol tarifi bilgisini varıncaya kadar görebilirsiniz.

Gelen Giden e-mail Kayıtları

Hedef telefona gelen ve giden e-maillieri size vereceğimiz panlede entelekt olarak görebileceksiniz. Tarih saat detayları ve dahilerik bilgisi benzer şekilde görünecektir.

Sim Kart Değişikliği

Hedef telefona bir başka simkarka takıldığında size sms atarak yepyeni simkarka takıldı ve numarasını atacaktır. Sizde hiçbir değişim yapmadan benzer şekilde yepyeni simkartı dinlemeye geçeceksiniz.

Aktarım Hakkı

Telefon bozulduğunda ya da değiştiğinde ovalımı yepyeni telefonunuza aktarmanıza uçurumar. Yepyeni telefonunuz da tabiki ahenklu olması gerekir.

İnternette Girdiği Siteleri Görebilme

Hedef telefonun girdiği web sitelerini size vereceğimiz panelden takip edebileceksiniz. Hangis siteye girdiğini detalı olarak görürsünüz. ( problem bi sayfada resime baktıysa onu görebileceksiniz. )

Telefoncasus.net telefon dinleme programı satış sitesi

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir