Genç ve Çocuk Casus Telefon ile Smartphone kullanın izleyin.

By | 24 Haziran 2013

Çocuklarımız hayatımızın sevgi ve biz onlara zarar şekilde mümkün dışında tutmak istiyorum. Sizin çocuk cep telefonlarında casus telefon yükleyerek her zaman akıllı telefon geçmesi ne gelen ve giden telefon aramaları takip etmek ve aynı zamanda akıllı telefon geçmesi tüm metin mesajları görebilirsiniz.

Ortalama genç ayda 3.000 ‘den fazla metinleri gönderir. Bu uyanık saatte fazla altı metinleri var.

Nielsen bir 2010 araştırmaya göre, toplumumuzun manifatura ile deli gitti. Nielsen 60.000 ‘den fazla mobil abonelerin mobil veri alışkanlıkları analiz ve bu yılın Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında 3.000′ den fazla gençler inceledi. Onlar ile geldi numaraları şaşırtıcı vardır.

Gönderilen metinlerin sayısı özellikle 17 için gençler 13 yaş arasında, artıyor. Nielsen göre, ortalama genç şimdi ayda 3.339 metinleri gönderir. Ama daha var: genç erkeklerde 2.539 metinlerin ortalama Gönderiminde genç kadın, ayda inanılmaz 4.050 metinleri gönderin. Onlar yıl önce bu zaman olduğundan daha gençler% 8 daha fazla metin gönderiyor.

Ocak 2011’de yayınlanan Ekonomi çalışmanın ortak bir Avrupa Birliği / London School, internette başlıklı Riskler ve güvenlik: Avrupa çocukların bakış açısı, 25 ülkede 9-16 yaş ve ebeveynleri anket ve aşağıdaki bulundu:

• 9-16 yaşındakilerin% 6 çevrimiçi kötü veya yaralayıcı mesaj gönderildi ve 3% başkalarına bu tür mesajları gönderdik.
• zorbalık mesajları almış olanların yarısından fazlası oldukça ya da çok üzgün.
15-16 yaşındakilerin 13 • Bir çevrimiçi kötü veya yaralayıcı mesaj alma raporu.
Online zorbalık kılınan • Bu oyun siteleri veya sohbet odalarında, e-posta ile daha bir sosyal ağ sitesinde veya anlık mesajlaşma ile zorbalık olduğu olasılığı daha yüksektir

Zorbalık metin oldukça yeni bir fenomen ve cep telefonları ve teknolojideki gelişmeler erişimi olan daha gençler ile, gençler daha yaratıcı yollarla başkalarına zorbalık edebiliyoruz. Zorba artık onlar kurban yakın olması gereken yere sözlü ya da fiziksel zorbalık ile sınırlıdır.

Zorbalık metin ergenler ve gençler arasında ciddi bir sorun haline gelmiştir. Bu yıkıcı sonuçlara yol açabilir, ve veliler bile bile oluyor ki bilmiyor olabilir. Anne-babalar çocuk telefonlarında metin mesajlarını görmek için güçlü olmak bir metin zorba kurbanı olmuştur gençler zorbalık ve yardımcı metin önlenmesinde önemli bir rol oynayabilir.

Zorbalık metin sık sık cep telefonu kısa mesaj ile gönderiliyor birine ya da yaklaşık ortalama ve utanç verici mesajları ile karakterizedir. Bu da birisi birisine müstehcen resim gönderiyor Sexting, içerebilir.

Onlar ortaokul olduğunda birçok çocuk cep telefonu almak, hangi, zorbalık metin dahil olmak üzere, zorbalık zamanı en yaygındır. Zorbalık metin özellikle kızlar arasında, zorbalık geleneksel daha sık görülen haline gelmiştir.

En Çocuklar ve Gençler aldıkları ancak Çocuk tehdit ve Casus Telefon kullanarak metin mesajları zorbalık gönderiliyor eğer kendiniz görün mümkün olacak kısa mesaj tehdit ve zorbalık Veliler ve Öğretmenler anlatmak için isteksizdir.

Casus Telefon GPS izleme özellikleri ile evde olmadığınız zaman çocuğunuzun nerede takip edebilirsiniz. Ayrıca bu akıllı telefon kullanarak ziyaret hangi web sitelerini görüntülemek ve akıllı telefon saklanan ne Rehber görmek mümkün olacak. Sadece çocuk akıllı telefonunuzda casus telefon alarak size tasvip olmaz faaliyetler için bu akıllı telefon kullanmamaya bilir.

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir