Full Paket F-Backup Telefon Dinleme

By | 4 Haziran 2013

Full Paket F-Backup Bitiş Edition Yazılımı Nokia, iPhone Ve Android Telefonları Desteklemektedir.

Full Paket F-Backup Bitiş Edition yazılımını izleme etmek istediğiniz şahsın telefonuna yüklediğinizde, amaç şahsın aldığı ve gönderdiği bütün sms mesajlarını, gelen giden ve bütün cevapsız aramaları, rehberinde bulunan kişi listesini, telefonun bulunduğu yer (GPS) bilgisini öğrenebilirsiniz. Amaç şahsın kendisinin çökertme telefonu üzerinden çekmiş olduğunu bütün fotoğrafları e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda amaç şahsın bulunduğu ortamı ve telefon görüşmelerini etkili olarak kendisinin telefonunuzdan dinleyebilirsiniz, amaç telefon rastgele bir müzakere başladığında sizin telefonunuza kısaltarak mesaj gelmektedir, gelen mesajda yapılan görüşmenin bilgileri yer alacaktır, müzakere devamı ederken kendisinin telefonunuz ile amaç kişiyi aradığınızda iki görüşmenin arasına konferans özelliği ile katılabilir görüşmeleri etkili olarak dinleyebilirsiniz.

Telefon görüşmelerini ve platform itaat etmek için vaktiniz yok mu? bir bir sms mesajı ile amaç telefona emir gönderebilir yapılan bütün görüşmelerin ve ortamın seslerini kayıt altına aldırabilir, e-posta adresinize rapor edilmesini sağlayabilirsiniz.

E-posta adresinize biriken ses kayıtlarını dilediğiniz süre bilgisayarınıza indirerek dinleyebilirsiniz.

Sms Izleme Özelliği

Sms izleme özelliği izleme etmek istediğiniz şahsın telefonuna gelen ve giden mesajların birer kopyasını gizli bir biçimde izleme etmenizi sağlar. Sms izleme özelliği ile alınan ve gönderilen bütün mesajların kopyasını size iletirken amaç telefonun gelen ve giden kutusunda asla yer almaz.

Şebeke Bilgileri
Şebeke bilgileri izleme özelliği ile şahsın bulunduğu yerin baz istasyonu bilgilerinin size iletilmesi demektir. Amaç şahsın kullandığı telefon gps özelliği bulunmayan bir telefon kullanıldığında ya da gps bilgisinin alınamadığı durumlarda kullanarak şahsın semt bilgisini öğrenebilirsiniz.

Arama Kayıtları Takibi
Gelen ve giden bütün görüşmeleri ek olarak yapılan çift taraflı bütün cevapsız aramaları arşiv şeklinde izleme etmenizi sağlar. Müzakere yapılan kişiler rehberde kayıtlı ise rehberdeki isimleri ile birlikte size iletilir.

Arama Bildirim Özelliği
Arama bildirim özelliği amaç telefona bir sezleniş geldiğinde ya da amaç telefon üstünde taharri yapıldığında sms ile anında sizi bilgilendirir. Bu spesiyalite genel itibariyle telefon dinleme işlemi içerisinde kullanılmaktadır.

Ortam Dinleme Ses Kayıt Özelliği
EHedef telefona kendisinin menajer telefonunuzdan bir sayı gizli sms kodu gönderdiğinizde (gönderdiğiniz özel kodlar amaç telefonda tembih vermez ve görüntülenmez) amaç telefon sizin belirtmiş olduğunuz süre dakikalık boyunca bütün ortamdaki sesleri kayıt değer ve size ulaşan ses kaydını hesabınızdan bilgisayarınıza indirebilir ve kolayca dinleyebilirsiniz.

Telefon Görüşmeleri Ses Kayıt Özelliği
Hedef telefon üstünde yapılan gelen ve giden bütün görüşmeler ses kaydı olarak kayıt altına alınır ve sizin hesabınıza gönderilir. Hesabınıza gelen ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirerek dinleyebilirsiniz.

Gps Lokasyon Izleme Özelliği
Gps izleme özelliği ile amaç telefon bulunduğu konumu 5 metre yanlış payı ile saptama edebilirsiniz, amaç telefonun yerini bellemek istediğinizde amaç telefona bir sayı kısaltarak kısa mesaj gönderebilir koordinat bilgilerinin çökertme telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam dinleme özelliği ile amaç telefonu arayarak ortamdaki bütün sesleri kolayca dinleyebilirsiniz. Amaç telefonu kendisinin telefonunuzdan aradığınızda Amaç telefon üstünde hiçbir tembih olmadan aramanız otomatik cevaplanır ve telefonun mikrofonu ile etraftaki bütün sesleri size iletir.

Sim Kart Izleme Özelliği
Telefondaki GÜMÜŞ kart değiştirilse dahi yazılımınız çalışmaya devamı değer .Bu sayede, platform dinlemesi ya da telefon dinlemesi yapabilmek için arayacağınız yeni numarayı da öğrenmiş olursunuz. GÜMÜŞ kart değiştirilse dahi hiçbir spesiyalite devre dışı kalmamış olacaktır. Ek Olarak bu spesiyalite yardımıyla izleme etmekte olduğunuz şahsın iki. bir gümüş kartı varsa bu konuyla alakalı bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Telefon Dinleme Özelliği
Telefon dinleme özelliği ile yapılan görüşmenin arasına konferans özelliğini kullanarak girebilir bütün telefon görüşmelerini uygun etkili ve net olarak dinleyebilirsiniz. Evvelce belirlediğiniz menajer telefona, amaç telefondan rastgele bir ölçü arandığında size gelen bir SMS ile müzakere yapıldığını anlarsınız. Bilgi SMS’ini aldıktan bir sonra amaç telefonu aradığınızda yapılan iki görüşmenin arasına girerek etkili olarak dinleyebilirsiniz.

Telefon Rehberi Kayıtlarının Takibi
Hedef telefonun rehberinde bulunan vatandaşların isimlerini, numaralarını ve eposta adresleri buna benzer bütün bilgilerini izleme edebilirsiniz.

Durum Bilgisi
Hedef telefon üstünde bulunan izleme yazılımınızın hangi özelliklerinin kapalı ya da açık olduğunu öğrenmenizi sağlar.

Telefondan Telefona Aktarım Özelliği
Takip etmekte olduğunuz kişi telefonunu değiştirdiği takdirde yüklü olan telefondan yazılımı kaldırabilir bir diğer telefona kurabilirsiniz. Aktarım işleminde rastgele bir limit yoktur.

Çekilen Fotoğrafların Takibi
Hedef telefon üstünde çekilen fotoğraflar yazılım tarafından kayıt altına alınır, arşivlenerek sizin web hesabınıza gönderilir. Gönderilen resimlerin çekildiği tarihi ek olarak telefonun gps özelliği etkili ise fotoğrafın çekildiği yerin lokasyon bilgisini de size iletir.

Uzaktan Kapatıp Açma
Herhangi bir sebepten dolayı amaç telefonu kapatıp açma istediğinizde, kendisinin telefonunuzda amaç telefona bir sayı kısaltarak kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kısaltarak mesaj amaç telefonda gözükmeyecek ve PIN kodu olsa dahi sorunsuzca kapanıp tekrar açılacaktır.
Uzaktan Kontrol
Hedef telefon üstünde bulunan yazılımınızın bütün özelliklerini uzaktan kapatabilir ya da açabilirsiniz. Kapatma ya da açma işlemi kendisinin telefonunuzdan amaç telefona kısaltarak mesaj göndererek yapılmaktadır. Unutmayın ki göndereceğiniz mesajlar amaç telefonun mesajlar ya da gelen kutusunda hiçbir biçimde gözükmeyecektir.

Yönetici Telefon Üzerinden Izleme Özelliği
Hedef telefon üstünde yapılan bütün işlemleri kendisinin çökertme telefonunuzda izleme edebilirsiniz. Örneğin amaç kişiye bir sayı sms geldiğinde bir kopyası anında size iletilir. Amaç kişi bir yer aradığında aradığına üstüne bilgi ve telefon numarası anında sizin çökertme telefonunuza iletilir. Amaç şahsın kullandığı telefon gps özelliği bulunmayan bir telefon kullanıldığında ya da gps bilgisinin alınamadığı durumlarda kullanarak şahsın semt bilgisini öğrenebilirsiniz. Velhasılıkelam izleme işlemlerini kendisinin çökertme telefonunuzdan gerçekleştirirsiniz.

E-Posta Üzerinden Izleme Özelliği
Hedef telefon üzerinden yapılan bütün işlemler sizin e-posta adresinize gönderilir, yazılımı satın aldığınızda verilerin e-posta adresinize gelmesi için neler yapmanız gerektiği açıkça anlatılan kurulum ve kullanım kılavuzları tarafınıza iletilecektir.

Full Paket F-Backup Bitiş Edition yazılımındaki platform dinleme ve telefon dinleme özelliği android modellerini, görüşmeleri kayıt altına alma özelliği ise iphone modellerini desteklememektedir.

Ödemenizi devretme eft ile yaptığınızda yazılımınız iki saat içerisinde e-posta adresiniz üzerinden doğrulama edilir. Ödemenizi kredi kartı ile yaptığınızda ise, tediye onayınız beklenir, kredi kartı tediye onayı maksimum 24 sürebilir, ödemenizi devretme ya da eft şeklinde yaptığınızda rastgele bir bekleme süresi yoktur siparişiniz derhal işleme alınır.

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir