SMOK

SMOK

SMOK ELEKTRONİK SİGARA

Smok Elektronik Sigara tüm ürünlerini, en son teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak, gücü ve estetiği bir arada kombine ederek üreten, alanında son derece başarılı bir markadır.

Modern çizgileri, görünüm şıklığı ve pratik kullanımı ile ön plana çıkan Smok cihazlar, son derece özgün tasarımlarla, müşterilerinin beklenti ve taleplerine uygun olarak üretilir.

Günün koşullarına uyumlu olarak daima yenilikçi modellerle yoluna devam eden Smok, büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Oldukça zengin ürün yelpazesi içinde: dokunmatik ekran OLED ve 220W ayarında olan G PRIV, yine 220W ayarında çift pille çalışan SMOK ALİEN, buhar deneyimini alışılagelmiş düzeyinden çıkarmak isteyen yenilikçi müşteriler için tasarlanmış SMOK OSUB Plus  80W TC Kit, kalem stili kolay kullanım ve rahat bir içim sunan SMOK STİCK V8 gibi  çok çeşitli cihazlar bulunmaktadır.

Tüm bu üstün özelliklere sahip olan SMOK  ürünlerini  tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve pazarlamasını sağlamak  üzere elektroniksigaraonline.com olarak Türkiye distribitörlüğünü sürdürmekteyiz.  Dünya çapında ciddi bir rağbet gören, büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmış olan sağlam ve kaliteli cihazlara imza atmış SMOK markasını dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Bu bağlamda saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev biliyoruz.Smok Türkiye

Smok Stick AİO

Smok Stick AİO


190,00TL

SMOK Vape Pen 22
Smok Vape Pen Plus
12% İndirim

Smok Vape Pen Plus

250,00TL 220,00TL

Smok Rolo Badge Kit
Smok QBox Elektronik Sigara
Smok Stick V8

Smok Stick V8


300,00TL

Smok Stick Prince 3000mAh Elektronik Sigara
SMOK AL85 ELEKTRONİK SİGARA
Smok Mag Baby Kit
Smok Majesty Carbon Fiber
Smok Osub King 220w
Smok S-Priv 230w Kit
Smok Alien Elektronik Sigara
SMOK Devilkin TFV12 Prince 225W
Smok X Priv Elektronik Sigara
10% İndirim

Smok X Priv Elektronik Sigara

500,00TL 450,00TL

SMOK X-Priv Baby Elektronik Sigara
SMOK G-Priv 2

SMOK G-Priv 2


500,00TL

Smok Mag Kit 225W Tfv12 Prince
Smok G Priv 2 Luxe Edition 230W
1 den 19 e 19 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Elektronik Sigara Smok Elektronik Sigara Elektronik Sigara Elektronik Sigara Likit