Casus Tefonlar Nasıl Kullanılıyor

By | 29 Mayıs 2013

Ülkemizde casus telefon olarak bilinen yazılımlar aslında telefonlara yüklenen özel bir yazılım ile hazırlanan telefon dinleme yazılımlarıdır.Akıllı telefonlar yani android işlemcili telefonlara uyumlu olarak çalışan bu yazılımlar ile uzaktan yüklemiş olduğunuz telefonun tüm özelliklerini kontrol edebilceğiniz gibi gün boyunca yapılan tüm telefon görüşmelerini 7/24 kayıt altına alabilir,telefonun bulunduğu tüm ortamlardaki telefonlardaki görüşmeleri kayıt altıana alabilir ve daha bir çok özelliliği kullabiliyorsunuz.Hatta programın 2013 versiyonunda telefon ile çekilmiş bütün fotoğrafları bile uzaktan kontrol edebiliyorsunuz.

Telefon dinleme bugünlerde herkesin ağızında, herkes kuşku bendemi dinleniyorum diye şüphe etmekte. Telefonunuzun dinlene bilmesi amaçlı cihazınıza özel bir yazılım yüklenmesi gerekir. Bu cins yazılımlar telefon sahibine hissettirilmeden gerçekleştirilir. Bu cins yazılımlara ajan telefon ve ya ajan yazılım denilmektedir. Bu cins yazılımlar gebe olan cihazlarda sim kartı dahi değiştirseniz dinlenmeye devamı edersiniz.

Şayet dinleniyorsanız, bunu şüphesiz hissetmezsiniz. Sizi dinleyen insan sizin her adımınızı ve her görüşmenizi dinleye bilir. Bu cins yazılımlar size kısa mesaj ve ya sezleniş geldiğinde sizi dinleyen kişiye e-posta ve ya kısa mesaj gider. Dinleyen insan bunların haricinde sizin adınıza arama yapa bilir, kısa mesaj göndere bilir, mesajlarınızı okuyabilir ve ayrıca aramalarınızı yönlendire bilir. Bu cins yazılımlarda ortam dinlemede yapa bilirsiniz bunun amaçlı dinleyen insan sizi arar bu arama da telefon çalmadan kendiliğinden olarak açılır ve siz hissetmeden sizi dinleye bilir. Bütün dünyada bu cins yazılımların geliştirilme maksadı iyi olmayan niyetli insanları saptama etmek ve insanlara kayıp vermelerini önlemek. www.telefondinlemecihazlari.gen.tr

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir