Android Gps izleme yazılımı

By | 4 Haziran 2013

Android Gps izleme yazılımı yardımıyla izleme etmek istediğiniz şahsın bulunduğu yeri 1 metre yanlış payı ile google maps yardımı yardımıyla bulmanızı ve izleme etmenizi sağlar. Çok ufak boyutlardaki bu yazılımı android işletim düzenli amaç telefona kurduğunuz zaman, telefonun bulunduğu yer bilgisini size spesiyal bir panele saptama edilmiş aralıklarla bildirir, satın aldığınızda size verilecek kullanıcı ismi ve şifreniz ile izleme panelinize girebilir şahsın hangi saatlerde nerelerde olduğunu kolayca saptama edebilirsiniz.

Android gps izleme yazılımı %100 bilinmeyen bir biçimde çalışır. Yazılımın telefon üzerinde rastgele bir tembih vermez ve telefon üzerinde rastgele bir ikonu bulunmaz. Yazılımın bütün kontrolünü uzaktan kendisinin telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz, denetleme işlemi için sizin telefonunuzun rastgele bir özelliği olması gerekmez, denetleme işlemi için rastgele bir model telefon kullanabilirsiniz.

Bu paket içerisinde

Gps takip
Sim kart takip
Uzaktan kontrol

Özellikleri bulunmaktadır.

Android GPS Izleme yazılımını GPS özelliği bulunan ve android işletim sistemine sahip bütün telefon modellerine yükleyebilirsiniz.

Ödemenizi devretme eft ile yaptığınızda yazılımınız 2 saat içinde e-posta adresiniz üzerinden doğrulama edilir. Ödemenizi kredi kartı ile yaptığınızda ise, tediye onayınız beklenir, kredi kartı tediye onayı maksimum 24 sürebilir, ödemenizi devretme ya da eft şeklinde yaptığınızda rastgele bir bekleme süresi yoktur siparişiniz derhal işleme alınır.

Android gps izleme yazılımı satın aldığınız tarihten bu yana garanti ve hizmet şartları 1 yıldır. Satın aldığınız telefon arızalandığında bir diğer telefona bedava aktarabilirsiniz. Yazılımın türkçe tasarruf kılavuzu mevcuttur. Tasarruf kılavuzu telefon dinleme yazılımı satın aldığınızda e-posta adresinize gönderilecektir. Ek Olarak bir önce yazılımı satın alan müşterilerimiz direk sitenin tasarruf kılavuzları bölümünden indirebilirler .

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir